Světlo pro Světlušku

Přijďte s námi oslavit 15. narozeniny Světlušky na benefičním koncertu Světlo pro Světlušku, který se koná v sobotu 20. října od 22 hod. v Pražské křižovatce a živě jej bude přenášet Česká televize na programu ČT1 a Český rozhlas Radiožurnál.
Těšit se můžete na nabitý program – pozvání Světlušky letos přijali Michal Hrůza, Bára Poláková, Lenka Filipová, Debbi, Jindra Polák, Mikolas Josef, Xindl X, Zrní, Jananas, Eva Samková, Jiří Ježek, Světluščí kvintet, Kühnuv dětský sbor a nevidomí umělci i sportovci.
Jako hudební překvapení máme připravenou novou písničku, kterou speciálně pro Světlušku napsali Xindl X a kapela Jananas.
Moderátory benefičního večera budou Lucie Výborná a další osobnosti, které se Světluškou v minulosti spolupracovaly. Můžete se tak těšit na Pavla Kříže, Sašu Rašilova, Elišku Balzerovou, Kláru Melíškovou či Marka Adamczyka.
Jako speciální host vystoupí youtuber Kovy, který bude z call centra streamovat na sociálních sítích a ujme se také role jednoho ze spolumoderátorů.
Jak zvládne Eva Samková windsurfing poslepu? Jak si poradí Bára Poláková s výchovou nejmenších poslepu a jak zaboduje Jiří Ježek v biketrialu s maskou na očích? Dozvíte se v reportážních medailoncích Den POTMĚ, které jsme pro vás připravili. V medailonku Komu Světluška pomáhá pak představíme zrakově postiženou Kačenku z Varnsdorfu.
Pomáhat se Světluškou je snadné – můžete poukázat finanční dar na sbírkové konto nebo poslat jednorázovou či trvalou DMS na číslo 87 777 ve tvaru:
DMS SVETLUSKA 30 nebo DMS TRV SVETLUSKA 30
DMS SVETLUSKA 60 nebo DMS TRV SVETLUSKA 60
DMS SVETLUSKA 90 nebo DMS TRV SVETLUSKA 90
Děkujeme!

Vstupenky

Přidano 12. 10 2018

Sdílej tento post