Prague Darts Masters 2018

Prague Darts Masters 2018

Čím dál více oblíbený šipkový sport se 23. února 2018 představí ve své nejnabitější podobě v Praze na Prague Darts Masters 2018. Tuto událost přivítá střední a východní Evropa vůbec poprvé!

Těšit se můžete na světovou jedničku a aktuálního mistra světa, holanďana Michaela van Gerwena, jeho reprezentačního kolegu, 5násobného mistra světa Raymonda van Barnevelda, finalistu nedávného World Grand Prix a vítěze European Darts Championship Simona Whitlocka a legendárního angličana, jednoho z nejoblíbenějších hráčů všech dob, Wayna Mardleho. Celým turnajem nás provede nejlepší šipkový caller Russ Bray, známý svým nezaměnitelným chraplavým hlasem.

Díky přímým přenosům a záznamům na sportovních kanálech TV Nova, se šipky stávají velmi populární i v České republice. Ve Velké Británii, Holandsku, nebo Německu se šipky hrají v obrovských halách před více než 15. tisíci diváky. Šipky jsou aktuálně nejrychleji se rozvíjejícím sportovním odvětvím, což dokládají nejen na dlouhé měsíce dopředu vyprodaná hlediště, ale také letošní rozšíření světové série do USA, Číny a Německa.

V rámci turnaje se můžete těšit nejen na souboje špičkových hvězd mezi sebou, ale také na zápasy dvojic s českými reprezentanty!

Vstupenky budou k dostání v síti TICKETSTREAM, předprodej bude zahájen 3. listopadu v 17 hodin.

Vstupenky

Přidano 2. 11 2017

Sdílej tento post