Jak dopadla letní brigáda Ticketstream Crew

Jak dopadla letní brigáda Ticketstream Crew

Někteří z vás zaregistrovali, že jsme začátkem roku vybírali dvě dvojice, které jsme chtěli poslat s kamerou a mikrofonem na letní festivaly aby z nich točili reportáže.

Nakonec jsme vybrali tyhle dvě sympatické dvojice Jana Mroviece s Tomášem Vavroušem a Davida Kajtmana s Tomášem Lygou (jejich FB stránky naleznete zde: Undeground Movie)

 

Na čtyři měsíce jsme jim dali auto s nekonečnou nádrží, gopro kamery, i nějaký ten měsíční plat a lístky grátis i pro jejich kámoše a kluci vyrazili na dobrodružství.

Každý tým objel v průběhu léta celkem 15 festivalů. Natočili celkem 64 videí, které můžete vidět na našem YT kanálu zde.

 

Na cestách potkali stovky lidí, bavili se kapelama, promotérama, spali málo, pili hodně…no prostě prázdniny. Do toho co natočí jsme jim vůbec nekecali. Chtěli jsme aby to byl čistě jejich osobitý pohled na to jak jednotlivé festivaly prožily.

Takto třeba vypadala první reportáž z Votvíráku:

 

Pokud vás zajímá, jak to kluci hodnotí, jaké byly jejich zážitky a dojem z této čtyř měsíční brigády, kdy byly součástí našeho ticketstream týmu, podívejte se na rozhovor.

 

Jinak 1. března 2017 otevřeme další brigádu na letní sezónu 2017. Pokud budete mít zájem sledujte náš facebook.

Přidano 20. 12 2016
Ticketstream

Sdílej tento post