Britští STOMP se vrací do Prahy s novou show

Britští STOMP se vrací do Prahy s novou show

STOMP, britský taneční fenomén si opět našel cestu do Prahy. V lednu příštího roku vystoupí v Kongresovém centru v Praze v rámci několika unikátních představení (od 16. do 21. ledna). Skupina v Praze naposledy vystoupila v roce 2012 a nyní přijíždí s novým programem.

Show, kterou jsme poprvé mohli spatřit před 26 lety v britském Brightonu, je dílem bubeníka a reklamního režiséra Luka Cresswella a všestranného Steva McNicholase, který se živil mimo jiné jako herec, televizní režisér a je podepsán pod režií fenomenálního seriálu Mr. Bean. Spolupráci zahájili v roce 1981, kdy oba působili ve streetovém bandu Pookiesnackenburger. Jejich společné divadelní a posléze televizní počiny už od 80. let vytvářely předobraz dnešních Stomp.

V současné době existuje pět společností se značkou STOMP, které vystupují po celém světě, včetně dlouhodobých představení v Londýně a New Yorku.

Skupina začínala s osmi členy a postupem času se rozrostla až na neuvěřitelných 40 vystupujících  z 12 různých zemí na závěrečném ceremoniálu LOH 2012 v Londýně. V Kongresovém centru se  můžete těšit na taneční show ve strhujícím rytmu, kterou členové souboru vytvářejí za pomoci každodenních věcí, jako popelnice, košťata, kuchyňské dřezy, zapalovače, krabičky od sirek, plechovky, židle.... Tak lze jen stručně charakterizovat jedinečnou podívanou tohoto dvanáctičlenného souboru.

Už 25 let skupina STOMP hýbe s publikem na celém světě, ve svých vystoupeních spojuje prvky komedie, tance a rytmu jako takového. Adrenalin a energie z nich přímo prýští, takže zažít toto představení pouze jednou nestačí. To, že se jedná o opravdový unikát, dokládá i fakt, že jejich hosty byli hvězdy jako Demi Moore, Bruce Willise, Steven Spielberg nebo Michael Jackson.

Předprodej vstupenek bude spuštěn 2.5. 2017 exkluzivně v síti TICKETSTREAM.

Přidano 28. 04 2017
Ticketstream

Sdílej tento post