Art of Wrestling – Golden City Showdown

Art of Wrestling - Golden City Showdown

28. ledna 2018 se do České republiky vrátí událost pod záštitou Art of Wrestling. Po úspěšné první akci se v pražském KD Krakov uskuteční večer profesionálního wrestlingu pod názvem Golden City Showdown, kde vystoupí velké množství zahraničních zápasníků a stejně jako v předcházejícím případě budou mít prostor i zástupci českého a slovenského profesionálního wrestlingu.

První akce pod hlavičkou Art of Wrestling se odehrála v lednu 2017, nesla název Prague Uprising a během prvních čtyř týdnů od startu předprodeje byla vyprodána první řada. Slovo „vyprodáno“ zaznělo ještě jednou, a to když se podařilo naplnit prostor až na jeho maximální kapacitu.

Za pořadatelstvím akce znovu stojí samotní fanoušci tohoto odvětví, kteří se již od roku 2008 věnují wrestlingovému zpravodajství na stránkách Artofwrestling.cz. Na základě svých letitých zkušeností a zahraničních kontaktů chtějí všem návštěvníkům představit tuto exotickou formu zábavy spojenou s bojovými prvky. Jejich cílem je vytvářet atraktivní zápasnickou kartu, nabídnout pravidelné akce tohoto typu na českém území s hojnou mezinárodní účastí a možnostmi pro české a slovenské profesionální wrestlery se ukázat domácímu publiku. To vše za cenově příznivé vstupné, které začíná na 299 korunách.

Dvou až tříhodinové představení nabídne několik zápasů zabalených do show přinášející strhující, interaktivní atmosféru a bezprostřední zážitky. Sezení u ringu není nijak oddělené bariérou, takže diváci v první řadě se ocitnou skutečně velice blízko celému dění.

Přidano 24. 01 2018

Sdílej tento post