Velká letní noc v rámci Meruňkobraní roku 2019

Skotská rocková kapela NAZARETH, která za svoji historii prodala více jak 35 miliónu desek po celém světě a stala se jednou z nejslavnějších skotských kapel vůbec, vystoupí na Velké letní noci v Miroslavi ! Těšit se samozřejmě můžete na ty největší pecky „This Flight Tonight“, „Dream On“ nebo „Love Hurts“, i mnoho dalších které kapela vydala za svoji dlouhou kariéru !

Další účinkující :
Rockopera Praha - bývá na území Česka považována za zcela unikátní a ještě aby ne! V podání zpěváku jako KAMIL STŘIHAVKA, VIKTOR DYK, PAVLA FOREST a mnoho dalších, kteří tenhle projekt ženou do závratných výšin!

Argema - kapelu hrající od roku 1982 není potřeba více představovat ! Její pÍsničky zná mnoho z vás ! V současné době hrající ve složení Josef Pavka - bicí, Ivo Ledabyl - kytara, Kamil Hanáček - baskytara, Jaromír Hnilica - zpěv

Monroe - Rock/Metalová sebranka z Moravskýho Krumlova, která vzkazuje : "Těšte se na nás, protože my se těšíme na Vás! " ,,tihle divočáci vás pobaví do ranních hodin a ukončí tak Velkou letní noc !

Vstupenky na Velkou letní noc právě v prodeji na webu www.ticketstream.cz a pozor! za cenu 520 Kč jich je pouhých 200 ks! Tak neváhejte a zakupte vstupenky právě teď !

Areál letního kina je kapacitně omezen!

Vstupenky

Přidano 4. 02 2019

Sdílej tento post