Kapela Dymytry odehraje svůj Megakoncert Monstrum II v Praze i v Ostravě

Maskovaná kapela Dymytry právě zveřejnila zprávu, která určitě potěší každého fanouška jejich tvrdě rockové muziky. Po velkém úspěchu jejich monstrózní show, trefně nazvané "Monstrum" v Malé sportovní hale v Praze, které bylo poměrně rychle vyprodáno, se kapela rozhodla tuto akci zopakovat. A to hned dvakrát! 19.12. Dymytry vypustí své Monstrum v Pražském Foru Karlín a 21.12. Ostravě v Trojhalí Karolína.

Kapelník Jirka Dymo Urban k tomu řekl "Zájem o Monstrum byl na jaře obrovský, spousta lidí nám psalo, že je mrzí, že nestihli koupit lístky. Dlouho jsme přemýšleli a nakonec jsme se rozhodli tuhle megaakci zopakovat jako vánoční dárek pro všechny naše fanoušky. Celý podzim jedeme turné po Německu společně s našimi kamarády Hämatom, takže bychom si doma v Čechách vůbec nezahráli a to by nás mrzelo. A abychom byli našim fanouškům opravdu blízko, uděláme koncerty dva - v Praze a v Ostravě."

Právě zmiňovaní němečtí Hämatom doprovodí kapelu i na pražském koncertě.

Vstupenky na skutečně monstrózní show "Monstrum II" je možné už teď koupit v síti Ticketstream. A vzhledem k velkému zájmu o ně, se nevyplatí váhat.
Vstupenky

Přidano 26. 09 2018

Sdílej tento post