3 Dny na Votvíráku bylo málo!

Letiště u Milovic se 10-11.6 stalo místem, kde pohodová festivalová nálada byla cítit na každém kroku. Hned ze začátku se nám představil VOXEL, který měl jako první zaplněnou celou přistávací dráhu letiště a i po koncertě nedokázal najít ta správná slova, protože jak sám řekl, úplně mu to vyrazilo dech. Na rozhovor, který byl hned po úžasném vystoupení, se můžete podívat zde. ↓

Počasí v pátek bylo přímo stvořené pro Votvírák. Sluníčko, teplo, plavky, kraťásky…. Přesně těmito slovy by se dal páteční den charakterizovat. Jak jsme již avizovali, chtěli jsme se zaměřit na kvalitu jídel, která zde byla nabízena. Po celém dni jsme si dali poctivý guláš s 5 a jedním velkým! Byl naprosto skvělý!!! Jediné, co bylo mínus, tak byl fakt, že si ho mohou koupit pouze lidé, kteří mají pásku, která je opravňovala vstoupit do Backstage.

Gulášek

Sobotní ráno nepatřilo pro většinu návštěvníků k těm příjemnějším. Páteční mejdánek se protáhl do brzkých ranních hodin a budíček v 9:00 od zvukaře na Staropramen stagi byl opravdu trestuhodným činem. Nicméně všichni nějak ráno přežili a díky stále plným kelímkům piva se sobota začala pomalu rozjíždět. Dopoledne sice spadlo pár kapek, ale nic tak velkého, co by vyhnalo návštěvníky do jejich stanů nebo dokonce na vlak domů.

Druhý den se nesl v duchu rocku, ale na své si přišli i příznivci hip hopu nebo českého, ale i slovenského popíku. Dopoledne se představili NoName, Mandrage, UDG a velké finále si pro Votvírák připravila skupina Kryštof! Jako poslední vystoupení Visacího zámku se u VIP parkoviště rozzářil ohňostroj, který prakticky uzavřel 10 ročník tohoto pohodového festivalu.

Ohňostroj na zakončení Votvíráku 2016

Za nás bychom chtěli zhodnotit Votvírák asi takto:

3 dny mejdanu

4 Jägermeistery pro  2 lidi

36 piv

80 cigaret

23 nachozených kilometrů

18563 sekund bez baterky v mobilu

2 ztracené magnety na auto (máme ještě 3)

Díky moc všem, co s námi dělali rozhovor a užili si tenhle superfest a tady máte slibované AFTERMOVIE!!!

UM_TEAM

Přidano 14. 06 2016

Sdílej tento post