(V)otevřeli jsme léto 2016

Složit poslední zkoušky ve škole a vyrazit se bavit. Přesně takový byl náš plán na uplynulý víkend. A povedlo se. Svoje poslední studijní záležitosti v rámci letního semestru jsme zvládli s přehledem a de facto přímo ze zkoušky vyrazili na Votvírák do Milovic. Tam jsme z Prahy dorazili během pár minut, postavili stan v backstage a vyrazili konečně omrknout festival park.

Ten jednoznačně plní parametry jednoho z největších českých festivalů. Ohromná plocha, na které se nacházejí 3 stage, nespočet stánků, desítky atrakcí a hlavně desetitisíce přátelských lidí, kteří dělají z Votvíráku fenomenální událost.

Kromě toho, že v průběhu pátka a soboty zahráli v Milovicích skvělé kapely, byl pro nás Votvírák specifický i ničím jiným. Jedinkrát v průběhu celého léta jsme mohli natáčet společně s druhým Ticketstream týmem. A byla to paráda. Kajmi a Tom potvrdili bezesporu renomé ostřílené party dvojice.

Jubilejní 10. ročník festivalu, který otevírá léto, byl skvělý. Měl však i jednu kaňku, a to odpadkové koše. Těch bylo v areálu a stanovém městečku tak málo, že se s jejich hledáním zdržoval jen málokdo. Většina kelímků a tácků tak končila na zemi a pohled před jednotlivé stage z dálky a v momentu, kdy se z těchto míst fanoušci odebrali, připomínal spíše zasněženou plochu. I přes tuto drobnou nepříjemnost byl Votvírák i na podesáté skvělý, a atmosféra, jaká na něm panovala je jen těžko popsatelná.

Náš tým má za sebou čtyři festivaly v průběhu třech týdnů, i přes to už se připravujeme na akce další. Ta nejbližší nás čeká 17. - 18. června, kdy vyrážíme na Holešovskou regatu. Tam kromě zajímavých doprovodných akcí narazíme na Anetu Langerovou, Michala Hrůzu a kapely Kryštof, Tata Bojs, No Name a Jelen.

 

Přidano 12. 06 2016

Sdílej tento post