Třetí zastávka Českých hradů bude na Švihově

Již tento pátek se otevřou brány další festivalové zastávky celorepublikového festivalu, České hrady! Hrad Švihov se nachází nedaleko Klatov a věříme, že u 2 pódií, která si pořadatelé připravili se vystřídají posluchači mnoha žánrů, protože tento ročník budou na návštěvníky čekat v pátek Nebe, Pražský výběr, Vladimir 518 & Rytmus, Monkey Business a páteční večer zakončí plzeňská kapela Mandrage.

Sobotní festivalový den nabídne další skvělou porci muziky od UDG, Skyline nebo No Name až po Vypsanou fixu, Visací zámek a velkolepým zakončovacím koncertem skupiny Kabát.

Letní kulturní festival České hrady.CZ a Moravské hrady.CZ je také zaměřen na rozvoj turistického ruchu a zviditelnění krásných historických památek v regionech. Nabídne netradiční atmosféru, která se bude lišit od ostatních letních festivalů nejen ojedinělým prostředím ale i bohatým sortimentem doplňkových služeb a občerstvení. V ceně vstupenky jsou zahrnuté i prohlídky stálých expozic hradů.

Pokud ještě nemáte vstupenku, tak klikněte buď ZDE nebo koukni na video, kde odkaz je také! Těšíme se na Vás zítra odpoledne na Švihově!!!

 

Přidano 28. 07 2016

Sdílej tento post