Rock of Sadská

Každý rok se pořadatelé při výběru vystupujících na pátém ročníku festivalu Rock of Sadská snaží pečlivě vyvážit mix osvědčených jmen a překvapení. Jinak tomu není ani nyní.

Po prvních oznámených kapelách, německých OST+FRONT a kapele TURBO  zařadili pořadatelé na line-up další potvrzené kapely zvučných jmen.

Mezi hlavní headlinery bude letos  patřit v hvězdné sestavě HÄMATOM. Hřebem festivalu se určitě stane  populární rocková pětice TRAKTOR nebo hardrocková kapela DOGA která příští rok oslaví třicet let své existence. Příznivce tvrdšího žánru bez pochyb nadchne LOCOMOTIVE mísící prvky death metalu, thrashe a hard core nebo thrash metalová kapela DEBUSTROL. Vrátí se maskovaníDYMYTRY, zavítají liberečtí HARLEJ, kapela KRUCIPUSK. Stejně jako v loňském roce přijede pražská partička BOOTERS.

Na své si přijdou fanoušci brněnského mága Jiřího „BIG BOSSE“ Waltra, frontmana a srdce kultovních Root. Do přírodního prostředí Jezera Sadská, zamíří brněnský TITANIC a tradičně nebudou chybět ani kapely z místního regionu, ROXOR KOMUNÁL.

Pátý ročník dvoudenního hudebního festivalu Rock of Sadská který si zakládá na přátelské a rodinné atmosféře a slibuje skvělou podívanou i poslech, se bude konat 17.8.-18.8.2018.
Vstupenky

Přidano 30. 07 2018

Sdílej tento post