Oslava vinobraní v Mikulově chutnala určitě všem!!

Oslava vinobraní v Mikulově chutnala určitě všem!!

Naší poslední festivalovou zastávkou toto léto bylo krásné město Mikulov, kde se konalo Pálavské vinobraní.

Festival, který se konal od pátku do neděle nabídl návštěvníkům opravdu bohatý program s netradičními stánky. Mezi všemi však nejvíce kralovali ty, kde se prováděla řízená degustace burčáku nebo vín z dřívějších ročníků.

Už během pátku bylo vidět, že někteří obešli více stánků, než bylo zdrávo, avšak věříme tomu, že další dny to napravili a obešli jich ještě více! Po celou dobu bylo připraveno na 7 místech po celém Mikulově program pro všechny generace. Pro ty, kteří ještě podle zákona nemohli koštovat mohli vyrazit do Amfiteátru, kde se střídaly současné populární hvězdy. Na náměstí byl připraven nejen folkový program, ale zároveň tématické vystoupení s příjezdem krále Václava IV.

Za zmínku určitě stojí i stanoviště v podhradí, kde hrála příjemná muzika, která dokreslovala tak krásnou atmosféru, jaká zde byla.

Nesmíme samozřejmě zapomenout také na nádvoří hradu, kde se pořadatelé připravili "návody", jak pracovat s vínem, jak vlastně probíhá výroba tohoto moku atd.

Během celých 3 dnů jsme potkali spoustu dobově oblečených umělců, kteří zpestřovali krásné prosluněné dny všem návštěvníkům. Ale abychom Vám mohli důkladně přiblížit, jak vlastně celá akce dopadla, tak doporučujeme shlédnout naše video, které vám určitě navodí chuť dát si sklenku dobrého vína!

Zároveň bychom se s Vámi chtěli rozloučit za skupinu DAVID a TOMÁŠ, jelikož se jednalo o náš letos poslední festival, ale pokud jste nás pozorně sledovali, tak pro vás máme informaci, že připravujeme speciální video, které bude mapovat celé naše léto a uvidíte, že né vždy se vše obešlo bez problémů, ale zároveň se dozvíte, že jsme si užili i spoustu srandy.

Přidano 13. 09 2016

Sdílej tento post