Moravské Hrady pokračovaly v Hradci nad Moravicí

Moravské Hrady pokračovaly v Hradci nad Moravicí

Předposlední srpnový víkend jsme se vrátili do Slezska, konkrétně do Hradce nad Moravicí, kde byla další zastávka Moravských Hradů. Při příjezdu jsme se lekli, kam nás to navigace zavedla, avšak když jsme se dostali za stage, věděli jsme, že jsme na správném místě!

Páteční večer měl největší aplaus Xindl X, který svými texty rozezpíval prakticky celý festival. Další vystupující hvězdou bylo složení Monkey Business. Jejich extravagantní převleky, které bylo vidět přes celý festival, dokazovaly šílenost, kterou se kapela vyznačuje.

Monkey Business

O závěrečný koncert se postarala kapela Pražský výběr. Bohužel již po několikáté jsme zjistili, že tato skupina nepatří mezi ty, na které bychom vyrazili znovu a občas jsme se báli abychom nedostali z jejich muziky epileptický záchvat.

Druhý den ráno nás jako vždy, kde hraje skupina KABÁT, probudila jejich zvuková zkouška, ale ujistili nás, když jsme si šli pro kafe, že toto byl jen začátek, že se máme těšit na večer, že to večer rozpálí ještě více! Odpoledne jsme poslechli jednu s nejvíce pohodových kapel RYBIČKY 48 následovanou Divokým Billem

dav

O večerní zábavu se postarali SKYLINE, UDG, VYPSANÁ FIXA a jako hlavní hvězda celých Hradů skupina KABÁT!

 

Celý festival navštívilo několik tisíc návštěvníků, kteří si užívali pohodovou náladu. Další naší zastávkou bude poslední pirátská plavba Kryštofkempu v Plzni v amfiteátru na Lochotíně!
Naše video z Moravských hradů je zde!!!

Přidano 22. 08 2016

Sdílej tento post