Míříme na Vysmáté léto

Pozítří vyrážíme na sever. Respektive do ústeckého kraje, kam směřujeme na další natáčecí misi. A ani tentokrát to nebude nic, co by nestálo za řeč – jedná se totiž o největší hudební festival v rámci severních Čech – Vysmáté léto v Kadani. To se na břehu řeky Ohře uskuteční již po třinácté. Letos však netradičně nikoliv v červenci, ale na konci června.

Přesun termínu nám rozhodně nevadí. Úvodem festivalové sezóny nás celkem pravidelně provázeli přeháňky, které nás sice nezastaví, ale sluníčko a pořádné vedro bychom si celé léto vozili rádi s sebou. O to víc však k festivalu, který by si už díky svému názvu zasloužil vydařené počasí.

Ani zde nebudou chybět nejpopulárnější české kapely. V Kadani zahrají Kryštofové, Chinaski, Tři sestry, Atmo Music, Slza, Jelen, Anna K. a mnohé dálší. Paradox je, že většinu z výše uvedených kapel jsme letos slyšeli hrát už mockrát, pořád nás ovšem neomrzeli a máme se na co těšit i poslední červnový víkend.

Do Kadaně na Vysmáté léto se jedeme tuto sobotu 25. června přesvědčit o tom, zda bude skutečně vysmáté. Budeme se na vás těšit na místě, kde s vámi rádi zajdeme na drink, pokecáme, a když na to přijde, můžeme se pustit i do video-rozhovorů.

Vstupenky

Honza a Tom

Přidano 21. 06 2016

Sdílej tento post