Milujeme Mikulov(e)

V Mikulově by chtěl žít zkrátka každý. Nebo alespoň tak nějak to budeme říkat po našem posledním tripu. Na ten jsme vyrazili brzo ráno, abychom si mohli projít centrum malebného městečka, které je kouzelné. Nebyla to ale poslední věc, která nás ten den okouzlila. Cestou do městského amfiteátru nám cestu lemovala nejedna vinice a samotná atmosféra, která nás potkala právě v amfiteátru, byla snad ještě kouzelnější než mikulovský zámek.

 

Jedna stage, před ní narváno, všude přátelští lidé, dobré pivo a jídlo za slušné ceny a spousta vyžití v areálu festivalu – to a mnohem více byl premiérový Kryštof kemp letošního léta v Mikulově. I ten měl ale na sobě jednu kaňku, která nám bohužel vzala vítr z plachet.

 

V Mikulově na nás totiž nečekala páska do backstage a ani po usilovném domlouvání se s promotéry naše prosby nebyly vyslyšeny. Na místě, kde je jedna stage, pod níž je téměř neustále narváno to byl pro nás obrovský problém. Museli jsme natáčet ze všech možných míst, které nabízeli slušný záběr. Těch ale moc nebylo, a tak jsme se alespoň snažili naším objektivem nahlédnout na všechny atrakce a do všech stanů na prvním Kryštof kempu roku 2016.

 

I přesto šlo ale o akci s fantastickou atmosférou, kterou se nám snad ve videu podařilo zachytit. Mrkněte se sami, a pokud se vám video bude líbit, nezapomeňte lajkovat, sdílet a odebírat náš kanál.

 

My se mezitím nachystáme na další akci, která nás čeká. Pomalu přecházíme do druhé půlky našeho prázdninového dobrodružství. Druhou polovinu fesťáků, které letos máme objezdit, otevřeme ve Vizovicích, tedy znovu na Moravě. Čeká nás akce nazvaná Masters of Rock, kde se na Vás od 14. do 17. července budeme těšit.

 

Přidano 12. 07 2016

Sdílej tento post