Kuriózní plavidla na Bašce

V pátek 12.8. vyráží naše TICKESTREAMCREW do areálu vodní nádrže Baška, kde se bude konat netradiční zábava v podobě plavby kuriózních plavidel na přehradě + zábavný program pro celou rodinu. V pátek od 18 hodin se otevře areál a v 20:00 vystoupí skupina JELEN, který v současné době patří mezi nejúspěšnější kapely české hudební scény a všichni posluchači si vždy vybaví píseň Magdaléna, která tuto skupinu nejvíce proslavila.

Dalším bodem pátečního programu bude vystoupení SLZY. Tato kapela sklízí úspěchy nejen u mladší generace, ale i u straších posluchačů.

Během celého sobotního dopoledne se budou soutěžit o nejkurióznější plavidlo a zároveň bude připraven program pro celou rodinu v podobě divadel, atrakcí pro děti, ukázka závodění se psy Agility a okolo 15:30 by mělo proběhnout hlavní vyhlášení výsledků plavidel a zároveň se bude čekat na to, zda padne nový světový rekord v podobě řetězce oveček, tvořených obtisky dlaní, takže určitě neváhejte a dorašte, aby i vaše ruce přispěly k tomuto zápisu!

Pokud stále váháte zda dorazit, tak koukněte na předpověď, která slibuje krásné slunečné počasí a dorašte, protože to bude velká zábava. Celým festivalem vás provede Vlasta Korec!

Vstupenky

 

Přidano 10. 08 2016

Sdílej tento post