Kryštofkempy jsme zakončili v Plzni

Kryštofkempy jsme zakončili v Plzni

Celé prázdniny probíhaly po celé České republice Kryštofkempy! Začaly v Mikulově, kde natáčel náš druhý tým a pokračovaly přes Hukvaldy, Náměšť na Hané, Konopiště, Svojšice u Přelouče, Loket nad Ohří a jako poslední zastávkou byl amfiteátr v Plzni na Lochotíně!

Jakmile jsme přijeli, tak jsme věděli, že nás čeká krásný slunečný den plný zábavy a super muziky. Hned když jsme přicházeli k areálu, tak nás zasáhl fotbalový míč, který vykopl jeden z týmů z lidského fotbálku, u kterého se vystřídalo 10 týmů.

Fotbálek na Krštofkempu

Jakmile jsme se dostali přes každofestivalové peripetie (prostě jsme zase dostali špatné pásky 😀 ) Tak jsme pospíchali na pódium, kde již vystupoval náš festivalový kamarád Voxel a ikdyž bylo opravdu velké horko, tak měl před pódiem fanoušky, kteří ho podporovali, co to šlo.

Voxel na Kryštofkempu

Jakmile skončil koncert vyrazili jsme do areálu, kde jsme měli možnost pozorovat, co všechno si skupina Kryštof připravila pro nejmenší návštěvníky. A že toho bylo!!! Ani jsme nedokázali spočítat, kolik pirátských zastávek bylo okupováno asi tak miliónem dětí, které si každou činnost užívali na 100%. Kluci z Kryštofů samozřejmě nezapomněli ani na starší, kteří mohli využít hudebních lekcí přímo od členů skupiny.

17:55 začalo to, na co všichni čekali! Koncert skupiny Kryštof! Absolutně vyprodaný a naplněný Lochotínský amfiteátr zpíval společně s kapitánem Riccim všech 18 písniček, které si skupina pro své fanoušky připravila!

Playlist

Atmosféra v hledišti byla famózní! Díky skvělému počasí si každý divák opravdu užil celý koncert i se 3 písničkami navrch! A jaký byl náš celkový dojem z festivalu? Veškeré festivaly, co se pořádají po celé ČR by se mohli inspirovat doprovodným programem a občerstvením, o které se postarala firma Agrofert, která je společně s T-Mobilem hlavním sponzorem!

No ale posuďte sami z našeho videa!!!

Přidano 30. 08 2016

Sdílej tento post