KRYŠTOF KEMP 2016 – Už tento týden ! MIKULOV !

Přední česká kapela Kryštof se po roční pauze vrací se sérií sedmi letních festivalů Kryštof Kemp. Pilotní ročník v roce 2014 přinesl akusticky laděné koncerty v přírodních amfiteátrech a především netradiční přístup k návštěvníkům s důrazem na komfort, pohodlí, přátelský přístup, rodinnou atmosféru a široký program pro všechny generace.

Hlavní den festivalu bude opět sobota, ovšem už při minulém ročníku se těšily velké oblibě pátky ve stanovém městečku s kapelou. Ta zde odehrála nečekaný lavičkový koncert, spala ve stanech mezi svými fanoušky a kromě společného večera připravila pro své fanoušky několik dalších překvapení.

O hlavním dnu festivalu se na podiu v amfiteátrech vystřídají čtyři vybraní hosté a program uzavře vystoupení kapely Kryštof upravené na míru této unikátní akce. Pilířem doprovodného programu budou opět aktivity jednotlivých členů kapely, které doplní divadla, sportovní atrakce, hry a divadla tentokráte v pirátském stylu.

Celý festival, který fanoušci doslova stráví společně se svojí oblíbenou kapelou, pak uzavře after party u ohně s kytarami. Na návštěvníky je myšleno nejen po programové stránce, ale Kryštof Kemp už při svém prvním ročníku kladl důraz na uvolněnou atmosféru, příjemné prostředí, komfortní zázemí pro všechny věkové kategorie a vstřícné ceny kvalitního občerstvení, o které se opět postarají partneři akce Ostravar, Agrofert a Kofola. V tomto důrazu chce kapela svůj festival dále rozvíjet i pro letošní rok.

AKUSTICKÉ KONCERTY NA HLAVNÍ PALUBĚ

od 12:00
VOXEL + Light and Love

od 13:20
JELEN + Kateřina Marie Tichá

od 14:30
MICHAL HRŮZA + kapela Hrůzy

od 16:00
IVAN MLÁDEK + Banjo band

od 18:00
KRYŠTOF
pirátský akusticko-elektrický set

Přidano 2. 07 2016
Ticketstream

Sdílej tento post