Jedeme se odměnit na Foodparade

Jedeme se odměnit na Foodparade

Letní prázdniny se chýlí ke konci a s nimi i naše letní brigáda ve společnosti Ticketstream. Čtrnáct po sobě jdoucích víkendů jsme natáčeli na hudebních festivalech, následně kompletovali, natáčeli pozvánku na další víkend rešeršovali, dělali si scénáře a najednou jsou všechny hudební festivaly za námi. Tom za léto navštívil sedmnáct hudebních festivalů, já dokonce o 3 více. Zdá se, že letní festivalový dril je za námi a nyní se už zbývá jen odměnit – tak se odměníme pořádně – natáčením a ochutnáváním na festivalu jídla a pití Foodparade.

 

Jeho již šestý ročník se uskuteční 3. – 4. září v zámeckých zahradách v Praze v Tróji. V nich budou mít své stánky nejen nejlepší šéfkuchaři z předních českých restaurací, ale i nadšenci z menších, ale poctivých kuchyní. Součástí programu budou zajímavé kuchařské show, finále kuchařské soutěže I LOVE FOOD a další doprovodný program.

 

Zajímavostí celé akce je festivalová měna nazvaná „chef.“ Ta bude vaší vstupenkou do světa delikates. Cena jednoho chefu je 20 korun a dobíjet je můžete neomezeně na svojí festivalovou peněženku.

 

Festival Foodparade je pověstný svoji přátelskou atmosférou. Lidé si zde povídají o dobrotách, které okusili a posedávají na piknikové louce, na které bývá požitek z degustace umocněn. Nemusíte se navíc obávat vyrazit na lehko, pořadatelé vám rádi zapůjčí deku.

 

Na celou akci se osobně moc těšíme. Po 15 hudebních festivalech objetých v časovém horizontu čtrnácti týdnů to bude příjemný relax. Doufáme, že se s Vámi v Tróji setkáme a budeme mít možnost popovídat si o letošním létu a samozřejmě i o tom, co stojí za to na Foodparade ochutnat.

Vstupenky

Mějte se krásně

Honza a Tom

Přidano 29. 08 2016

Sdílej tento post