Foodparade uzavřel naši letní pouť

Foodparade uzavřel naši letní pouť

Příští rok dorazíme znovu. Věta, kterou by chtěl od návštěvníků slyšet asi každý pořadatelský tým jakéhokoli festivalu. Pořadatelé festivalu jídla a pití Foodparade od nás tuto frázi slyšet mohli. Užili jsme si totiž fantastický víkend strávený v příjemném prostředí, pohodové atmosféře a navíc jsme ochutnali nejednu delikatesu od českých i zahraničních mistrů kuchařů.

 

Není to ani reklama ani kec. Je to holý fakt. Ten, kdo si potrpí na dobré jídlo a do zámeckých zahrad v pražské Tróji nedorazil, jednoznačně prohloupil. Samotné místo konání akce je velmi dobře zvolené. Nabízí možnost relaxovat a uvolnit se, i když kolem vás jsou stovky lidí. Sami jsme často vyráželi s dobrým jídlem do zámeckých zahrad, kde jsme si sedli na louku a doslova a do písmene vypli.

 

Během celé akce jsme neměli problém se sháněním respondentů do after movie. Jako by všichni sdíleli dobrou náladu a nikdo se nebál říct něco do kamery. Se spoustou lidí jsme si moc dobře popovídali, řešili, co jsme ochutnali a doporučovali si navzájem stánky, do kterých stojí za to vyrazit. Nutno podotknout, že jsme jich navštívili spousty a objevili mnoho delikates, které nás oslovili natolik, že brzy rozhodně navštívíme i samotné restaurace ve kterých je vaří.

 

Foodparade zkrátka stálo za to a za rok na ni vyrazíme znovu, ať už s kamerou, nebo bez ní. Byla to dobrá odměna po festivalovém drilu letošního léta. To je za námi! Natáčeli jsme na 16 festivalech, byli jsme na více jak 20 a dost pravděpodobně nám podobné akce brzy začnou chybět. Nostalgické řeči od nás ale dnes nečekejte, dočkáte se jich v závěrečném sestřihu z celého léta. Ten pro nás bude pořádnou fuškou. Za skoro 4 měsíce práce jsme nasbírali nespočet záběrů, kterými se musíme probrat a něco pořádného vymyslet. Tak dál sledujte blog, facebook a YouTube Ticketstreamu ať Vám něco neuteče.

 

Do té doby se mějte pěkně

Honza a Tom

 

Přidano 4. 09 2016

Sdílej tento post