České hrady pokračovaly na Švihově

Celorepublikový festival České hrady se přesunul na západ naší republiky, konkrétně k hradu Švihov. Během příjezdu jsem potkávali davy návštěvníků, kteří se snažili dostat co nejrychleji do areálu, aby si mohli vychutnat pohodovou česko-slovenskou hudební scénu.

Jako se dříve hrady stavěly prakticky na zelené louce, tak i pódia u zastávky Švihov vyrostla jak houby po dešti. Déšť byl tedy i lehce znát na podmínkách, kudy všichni chodili a i my sami jsme zažili nepříjemnou věc, že nám jedna bota skončila v bahně a jen díky naší kameře jsme ji našli a mohli pokračovat v prozkoumávání okolí.

Během festivalu jsme narazili na velice fajnové lid, kteří s námi popovídali o tom, jak často jezdí na festivaly, pokolikáté dorazili na Hrady atd a poradili nám navštívit také stánek s tatrovkou Jacka Danielse, který držel nad festivalem ochranou ruku, aby žádný z návštěvníků nezažil pocit žízně...

dav

Díky festivalové vstupence měl každý možnost navštívit i hrad Švihov, kde byl připravený doprovodný program a i my jsme sem zavítali, abychom mohli pocítit starověkého ducha tohoto krásného hradu.

Další naší zastávkou bude lom Hříměždice, kde na nás budou čekat skoky do vody a večerní afterpárty na Nefestivalu HIGH JUMP!!!

Přidano 1. 08 2016

Sdílej tento post