Čeká nás vizovické repete

Podruhé v rámci nejvíc brigády míříme do Vizovic. Zlínský kraj jsme letošní léto služebně navštívili již dvakrát. Tentokráte tam míříme na třetí natáčení, podruhé přitom do Vizovic, kde jsme posledně příliš nepochodili na akci Masters of Rock. Tentokráte chystáme reparát. Natáčet budeme od 19. do 20. srpna hudební festival, který nese název Trnkobraní.

 

Na něm zahraje celá plejáda populárních kapel a interpretů. Mezi ně můžeme řadit například Mig 21, Horkýže slíže, Mandrage, Rybičky 48, Xindla X a Voxela. Dobrá muzika ovšem nebude jediným lákadlem v rámci pestré festivalové dramaturgie. Na své si přijdou i jedlíci – připravena je totiž soutěž v pojídání švestkových knedlíků. O zábavu se pak budou starat komici v čele s Lukášem Pavláskem, na kterého jsme naposled narazili na Okoři se šťávou. Poprvé se pak v rámci našeho festivalového drillu můžeme těšit na duo hvězdných moderátorů ve složení Leoš Mareš a Patrik Hezucký.

 

Letní prázdniny se blíží ke konci, a tak je třeba využít pro některé posledních několik volných dnů. Vizovické Trnkobraní je pro mnohé velká příležitost, jak si vychutnat velký festival v roce 2016. My se ve Vizovicích budeme nacházet, samozřejmě jak jinak než s kamerou. Mapovat budeme víkendový festival, na kterém si přijdeme na 2 stage, tedy přesně tak, jak je tomu ve Vizovicích dobrým zvykem.

Vstupenky

Těšíme se na Vás

Honza a Tom

 

Přidano 15. 08 2016

Sdílej tento post