BOSKOfest 2018

Na svůj premiérový ročník se v srpnu těší jihomoravský Boskofest, jenž se uskuteční na zámku Boskovice. Láká nejen na hudební zážitky, ale rovněž na výjimečnou atmosféru a krásné prostředí.

Jednodenní hudební akce Boskofest proběhne 4. srpna na zámku v Boskovicích. Pro návštěvníky budou připravena hned dvě pódia. Na hlavní stagi v zámecké zahradě se budou v průběhu celého dne střídat přední české kapely. Chybět nebudou kapelyTata BojsPoetika či Ine Kafe, zpěváci Michal Hrůza a Pavel Callta či hudebnice Debbi, držitelka Anděla v kategorii sólová interpretka. “Tvoříme novou tradici hudebního festivalu Boskofest,” lákají pořadatelé.

Na druhém pódiu na nádvoří zámku se pak zabaví především děti i se svými rodiči. Úsměv na tváři jim vykouzlí komik a kouzelník Richard Nedvěd. A aby těch kouzel nebylo náhodou málo, dorazí i kouzelník Tomasiano. Organizátorům nejde ale jen o festivalový program. “Boskofest není jen o kapelách, ale i o nezapomenutelné atmosféře, kterou tvoří prostředí a návštěvníci akce,” vysvětlují.

Vstupenky

Přidano 25. 07 2018

Sdílej tento post