Blíží se první letní Kryštof kemp

A zase na Moravu. Po víkendu na Beats for Love v Ostravě míříme znovu východně od Prahy. Tedy jihovýchodně. Čeká nás totiž první ze série sedmi letošních Kryštof kempů. Letošního premiérového se dočkáme v Mikulově, kde samozřejmě nebude chybět Ticketstream crew.

 

Hodně jsme četli a slyšeli o rodinné atmosféře, která na Kryštof kempech panuje. Přitom se snad každý týden utvrzujeme v tom, že na českých festivalech zkrátka přátelská atmosféra panuje, a to ať jedete do Vsetína, nebo do Aše. Pokud je ovšem Kryštof kemp svojí atmosférou výjimečný, pokusíme se to zachytit v after movie, které budeme o nejbližším víkendu již tradičně natáčet.

 

A na co že se můžeme v Mikulově těšit? Dorazí Ivan Mládek se svojí Banjo band, Michal Hrůza a jeho Kapela Hrůzy, Voxel a Light and love, kapela Jelen a samozřejmě i ostravská kapela, která si již třiadvacet let říká Kryštof.  Kryštofové jako zlatý hřeb večere vystoupí od šesti hodin a pro své nejvěrnější fanoušky připravují věc, kterou nazvali pirátský akusticko-elektrický koncert.

 

I my jsme na premiérový Kryštof kemp festivalové sezóny 2016 natěšení. Na místě budeme již od samého začátku, tedy od dvanácté hodiny, kdy program sobotního dne otevře Voxel společně s Light and Love. Tešíme se na Vás v Mikulově.

 

Přidano 5. 07 2016

Sdílej tento post